Gelişim Solar Enerji Anonim Şirketi 2018 yılında güneş enerji sistemlerindeki tecrübesiyle Gelişim Tekstil A.Ş. önderliğinde kurulmuştur. Gelişim Tekstil A.Ş. aynı zamanda eğitim sektöründe de Anadolu Gelişim Okulları ile bilinçli, kendine güvenen nesiller yetiştirmektedir.

Uzman ekiplerimizle güvenilirlik ve sürdürülebilirlikten ödün vermeden güneş enerjisi sistemlerinde danışmanlık, teknik proje tasarımı, EPC, işletme-bakım ve termal drone testi gibi alanlarda hizmet veren firmamız kısa sürede önemli işlere imza atarak, kaliteli hizmetin ve yeniliklerin öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.

Planlamanın ilk adımından, tesisin işletilmesine kadar uzanan tüm işlerimiz de çözüm odaklı olup; önceliğimiz ''kaliteli ve vizyonlu işler'' hedefi ile bütün tutkumuz ve heyecanımızla müşterilerimize çözümler sunmaktayız.
HAKKIMIZDA DAHA FAZLA

Projelerimiz

18,5 MW İşletme Bakım

DETAYLAR

ANADOLU GELİŞİM OKULLARI'nın çatı uygulumalı güneş enerji sisteminin kurulumu tamamlanmıştır. Okulumuza hayırlı kazançlar getirmesini temenni ederiz.

DETAYLAR

ANADOLU İTRİYAT ECZA DEPOSU'nda çatı uygulamalı güneş enerjisi sistemini tamamlamış bulunmaktayız. Hayırlı kazançlar getirmesini temenni ederiz..

DETAYLAR

BABAOĞLU Prefabrik Firması Danışmanlık ve Projendirmede Bizi Tercih Etti..

DETAYLAR

TEDAŞ Kabulümüzü tamamladık.

DETAYLAR

CİHAN ŞEKERLEME Çatı GES Projelendirme ve Danışmanlık Hizmeti

DETAYLAR

8MW Güneş Enerjisi Santrali KONYA/Altınekin İşletme-Bakım

DETAYLAR

ÖZKAYMAK GRUP 5,4 MW GES Yatırımcı ve Teknik Danışmanlık

DETAYLAR

Projeleriniz için ücretsiz keşif talep edin